Klienti napísali o mojich službách

Offline referencie

Facebook referencie

Google referencie

Offline referencie

img

Mgr. Jana Radová

riaditeľka banky, Humenné

V roku 2016 sme začali stavať rodinný dom, ktorý sme financovali hypotekárnym úverom. Vzhľadom na výšku úveru, sme potrebovali riešiť krytie. Voči úverovému poisteniu sme mali výhrady – cena, výluky, krytie len 1 dlžníka. Pán Kunzo sa maximálne prispôsobil v čase stretnutia, pricestoval k nám, stretli sme sa v pohode, všetko v kľude vysvetlil, pripravil viaceré ponuky, vysvetlil pre a proti, porovnania jednotlivých ponúk. V prípade nejakých nejasností, alebo v prípade, že sme sa v niečom nevedeli rozhodnúť, vysvetlil nám to v praxi čo ako znamená a teda pohol aj s rozhodnutím.

Veľmi priateľský  a zároveň proklientsky prístup, vie na všetko odpovedať, a aj ak nie, zistí. Vie milo potešiť blahoželaním, čo ide mimo práce, ale človeka to poteší 🙂 vie poradiť aj vtedy, keď človek váha a nie je si istý. A hlavne ako jeden z mála fin. poradcov, nerieši veci tlakom, stresom. Jednoducho povedané, človek sa s ním cíti veľmi príjemne.

Patrik Kunzo - Finančný poradca a expert na financie v oblasti životného poistenia, investícií, dôchodkov a hypoték.

Mgr. Marcel Haniš

IT pracovník, Košice

Ako zamestnanec v IT sfére nemám veľa informácií v ekonomickej oblasti a ani skúsenosti. Pracujem pre IT firmu v Košiciach jeden rok. Svoju finančnú situáciu som chcel mať pod kontrolou a zároveň som chcel svoje úspory efektívne zhodnotiť. Pán Kunzo mi bol odporúčený od jedného známeho, ktorý má s ním veľmi dobré skúsenosti.

Spolu sme riešili moju celkovú finančnú situáciu. Životné poistenie, dôchodkové sporenie, sporenie formou investovania. Navrhol mi najlepšiu formu životného poistenia vzhľadom na moju situáciu a stav, ktoré by mi pomohlo prekonať prípadné ťažkosti v budúcnosti. Zhodnotili sme dôchodkové sporenie, a vybrali sme model, ktorý ma najlepšie zabezpečí na dôchodok. Mal som záujem aj o sporenie, v horizonte 5 rokov, ktorým by som si vytvoril finančnú rezervu. Navrhol tri modely investovania. Z nich som si vybral jeden, ktorý sa mi najviac páčil.

Celková spolupráca bola nadštandardná. Dokázal sa mi časovo prispôsobiť. Komunikácia bola profesionálna. Vysvetlil mi všetko, čomu som nerozumel. Upozornil ma na prípadné riziká. Všetko prebiehalo v pokoji.

img

Ing. Tomáš Baksay

manažér pre správu
kľúčových objektov, Košice

Patrika som oslovil s požiadavkou na uzavretie rizikového životného poistenia. Na stretnutí si vypočul moje požiadavky a o pár dní som mal na stole od neho 3 varianty, ktoré mi dopodrobna vysvetlil. Vyzdvihujem hlavne jeho profesionalitu, odbornosť, ústretovosť a ochotu. Tá nekončí klientovým podpisom zmluvy, ale naopak, o klienta sa zaujíma aj v nasledujúcom období.

img

Mgr. Dagmar
Štefanková

školiteľ bankopoistenia,
Košice

Pán Kunzo, ďakujem Vám za pomoc pri komplexnom audite poistiek v našej rodine. Keďže ich bolo spolu 9, určite to stálo veľa času a študovania :-). Vážim si Vašich kompetentných rád, vysvetlení, nastavených riešení, doplnení existujúcich poistiek a rozumnej redukcii prebytočných, či nevyhovujúcich, je zrejme lepšie slovo.

Takýto servis som nemala a to platím poistky už temer 20  rokov. Rozumiem, za čo platím a čo môžem ja a moja rodina v prípade potreby očakávať…a aj úspora za „nezmysly“ 150€ mesačne je plus.

Ešte raz ďakujem za profesionálny prístup a rozhodne v prípade potreby mojej, či tých, čo takýto servis budú potrebovať, sa na Vás obrátim.

img

Darina Hudáková

hotelový personál,
Kežmarok

Pracujem v oblasti hotelierstva. Riešili sme hlavne existujúce poistné zmluvy, prehodnotenie ich významu a aktív. Ďalej poistenie rizík u detí, PZP, DSS, III.pilier a vytvorenie krátkodobej aj dlhodobej rezervy a sporenie pre deti formou podielových listov a akcií. Pomohli ste mi hlavne pri poistných zmluvách , DSS a investovaní. Cením si Vašu diskrétnosť a vrele odporúčania, kde a ako ušetriť, ktoré boli naším cieľom hneď od prvého stretnutia. Môžem Vás smelo odporučiť klientom, budú určite spokojní. Stále ste si na mňa našli čas hoci ja som na to pozabudla. Vďaka za pripomenutie, vďaka za spoluprácu a prajem veľa spokojných klientov.

img

Ing. Michal Halás

IT pracovník, Košice

Volám sa Michal Halás, pracujem v oblasti informačných technológii, ktoré v Košiciach zastrešuje firma T-Systems Slovakia.
Dlhšie som vnútorne pociťoval potrebu venovať sa svojim zarobeným peniazom v zmysle aby neostali ležať, ako sa hovorí, ľadom. Keďže každý mesiac mam k dispozícii určitú čiastku voľných prostriedkov rozhodol som, že sa pokúsim tieto prostriedky zhodnotiť.

V tomto čase som však nenašiel žiadny komerčný produkt, napr. terminovaný vklad, ktorý by napĺňal moje očakávania rozhodol som sa, že pôjdem cestou investovania do podielových fondov. Už na začiatku som vedel, že tento druh investície nesie so sebou aj vyššiu mieru rizika, avšak tento prvok aj vzhľadom na môj vek som sa rozhodol akceptovať.
Doposiaľ som žiadne skúsenosti s investovaním nemal. Mal som len jednoduchý obraz o tom ako podielové fondy fungujú. Keďže som tento deficit znalosti , ešte pred samotným investovaním potreboval vyplniť, nakontaktoval som sa na finančného poradcu.

Pred samotnými konzultáciami som poznal len sumu, ktorú som bol ochotný investovať a mieru rizika, ktorú som bol ochotný podstúpiť. Taktiež som mal požiadavku aby investície prebiehali výhradne v oblasti Ázie (JV Ázia, Irán, India a podobne). Neskôr som k týmto požiadavkám pripojil aj vôľu investovať do komodít a to konkrétne do akcii producentov kovov.
Keďže som s investovaním ako takým nemal žiadne skúsenosti potreboval som pomoc “z vonku”. Pomohol mi Patrik, ktorý mi vysvetlil konkrétne princíp investovania, ako začať, aké sú možnosti, riziko a samozrejme aj možné zhodnotenie investície.

Na základe mojich požiadaviek mi ponúkol tri varianty možnej investície. Každá z nich niesla inú mieru rizikovosti. Krok za krokom sme konzultovali všetky tri varianty a vybrali finálnu, ktorá najviac odzrkadľovala moju investičnú víziu.  
Na spolupráci s Patrikom si najviac cením otvorenosť a ľudsky prístup. Žiadna moja otázka neostala nezodpovedaná či nevysvetlená. Naviac si taktiež cením, že naša spolupráca resp. jeho interes neskončil podpísaním investičných zmlúv, ale aktívne a plynulo neustále pokračuje.

img

Július Petráš

živnostník, Prešov

Pracujem ako SZČO. Riešili sme úrazové poistenie a dôchodkové sporenie. Verím, že to čo ste mi navrhli je to najlepšie riešenie. Myslím si, že ste úprimný a preto Vám aj verím, že ma nesklamete.

img

Daniela Kundeková

IT pracovník, Poprad

Som zamestnaná v oblasti IT. Mala som požiadavku na sporenie na dlhšiu dobu ako 5 rokov. Teraz už len čakám aké budú výnosy. Na spolupráci s pánom Kunzom si hlavne cením ochotu sa mi prispôsobiť.

Patrik Kunzo - Finančný poradca a expert na financie v oblasti životného poistenia, investícií, dôchodkov a hypoték.

Zuzana Kočišová

Košice

Chcela som poistenie nehnuteľnosti a domácnosti. Pán Kunzo mi veľmi pomohol. Páči sa mi na tejto spolupráci jeho prístup, ústretovosť, pochopenie pre moju situáciu, trpezlivosť a lojálnosť.